TYP DNIA 19.05 Ligue 1 spotkanie Saint Etienne vs Lille

Potyczka dwóch teoretycznych średniaków – ale jak odmienne cele. Jak takie zawody widzą eksperci legalnych firm bukmacherskich?

Drużyna gospodarzy zgromadziła 52 pkt. /8 miejsce/ i jeszcze przy dobrym układzie, zakładając własne wygrane do końca rozgrywek, może „wskoczyć” na miejsce uprawniające do udziału w rozgrywkach Ligi Europy, lub, co najmniej kwalifikacji do tych rozgrywek. To zapewne zmobilizuje gospodarzy do skutecznej gry. Dlatego też fachowcy i eksperci firm bukmacherskich faworyta tej konfrontacji upatrują raczej w drużynie Saint Etienne. Przykładowo legalny bukmacher Fortuna typuje – 150 – 4,25 – 6,20, a i typy kursowe innych firm, zasadniczo od tego nie odbiegają.

Ale czy rzeczywiście młody zespół Lille (średnia wieku to 23 lata) należy skazywać z góry na porażkę? Fakt – zajmują aktualnie 15 miejsce i to tylko z przewagą zaledwie 4 pkt. nad strefą spadkową. Dlatego zdają sobie zapewne sprawę, że nie mogą spocząć już na przysłowiowych „laurach”. Aby być spokojnym o utrzymanie, muszą zdobyć jeszcze kilka punktów. I to może się wydarzyć już w tym, nadchodzącym spotkaniu. Przecież trzy ostatnie ich mecze, to same zwycięstwa. Dlaczego by nie przedłużyć tej dobrej passy? Tym bardziej, że oprócz kontuzjowanego Adama Soumoro, wszyscy pozostali piłkarze są do dyspozycji trenera Christophe Galteriego. Taka sytuacja to i „woda na młyn” uczestników zakładów bukmacherskich. Część grających opierając się na analizach i rekomendacjach legalnych bukmacherów, obstawi zgodnie z ich sugestiami. Ale zawsze będzie też ta część uczestników, która lubi grać i obstawiać wbrew ogólnym trendom. I to właśnie ci grający w przypadku tych zawodów, mogą osiągnąć niezły sukces. A my wiemy, że jak zawsze, wszystkie te poczynania zweryfikuje boisko.

Autor: MS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *