27.07 Ekstraklasa – Lechia Gdańsk vs Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk Śląsk Wrocław w Forbet zakładach bukmacherskich

 

Czy Forbet zakłady bukmacherskie zapraszają do Gdańska, gdzie dojdzie do ciekawego starcia tamtejszej Lechii ze Śląskiem.

Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław to kolejne spotkanie rozgrywane w ramach naszej ligi. Lotto Ekstraklasa wystartowała całkiem niedawno, ale już dostarczyła emocji. Niestety, nie do końca pozytywnych. Na inaugurację Lechia wygrała na trudnym terenie z Jagiellonią, jednakże nie o wyniku rozmawiali kibice a o bandyckim faulu, którego dopuścił się Sławomir Peszko na zawodniku gospodarzy. Wydaje się, że Reprezentant Polski na dobre pożegnał się z poważną, piłkarską karierą.

My mamy jednak nadzieję, że tym razem o występie Lechii będziemy mówić tylko i wyłącznie w kategoriach czysto sportowych. Są ku temu całkiem rozsądne przesłanki bowiem zarówno gospodarze, jak i goście wygrali swoje mecze. Trzeba jednak przyznać, że to Śląsk wypadł lepiej na inaugurację kolejki. O powtórzenie dobrego wyniku będzie jednak trudno, bowiem Lechia to drużyna niewątpliwie lepsza niż słabo grająca Cracovia Michała Probierza. Obstawiamy bramkowy remis. Taki rezultat jest bardzo dobrze opłacany przez legalnych bukmacherów internetowych.

Strona bukmacherska (legalna) w Polsce – legalne zakłady sportowe na mecz Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław

Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław na legalnych stronach bukmacherskich w Polsce! Jeśli nie wiecie, które zakłady sportowe są organizowane zgodnie z prawem to polecamy lekturę naszego serwisu, który opisuje tylko i wyłącznie legalnych polskich bukmacherów online.

Autor: PK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *