21.06 World Cup – Argentyna vs Chorwacja – Legalni bukmacherzy nie wątpią w Argentynę

Chociaż Argentyna zawodzi, nadal wierzą w nią zakłady bukmacherskie

Praktycznie wszystkie legalne zakłady internetowe wierzą w kadrę Argentyny i Lionela Messiego, chociaż ostatnie osiągnięcia na arenie międzynarodowej i zamieszanie wokół samej kadry z pewnością nie służą przygotowaniom do kolejnej mundialowej przeprawy. W zeszłych mistrzostwach Argentyna przegrała w finale z Niemcami swój upragniony tytuł i zdaniem wielu to ostatnia okazja dla tego pokolenia piłkarzy Albicelestes na odniesienie wielkiego sukcesu.

Dlatego w meczu zaplanowanym na 21 czerwca przeciwko drużynie Chorwacji, Messi wraz z kolegami będą musieli absolutnie zabezpieczyć trzy punkty, aby spokojnie wyjść do fazy pucharowej. Każdy inny wynik będzie zaskoczeniem, nie tylko dla kibiców i dziennikarzy, ale zapewne i samych piłkarzy i bukmacherów, którzy w Argentynie nadal chcą widzieć jednego z faworytów do ostatecznego sukcesu na rosyjskich mistrzostwach światach 2018. Dwadzieścia lat temu, podczas mistrzostw świata we Francji, Argentyna wygrała swój mecz grupowy z Chorwacją 1:0, ale to Chorwacja zdobyła wtedy brązowy medal i miała swojego króla strzelców imprezy.

Lista legalnych bukmacherów typujących Chorwację

Praktycznie nikt nie wierzy w sukces Chorwacji, ale już remis może być w wykonaniu tej reprezentacji więcej niż realny. Takie rozstrzygnięcie niektóre zakłady bukmacherskie typują na kurs rzędu 3.00, więc warto porównać ofertę legalnych bukmacherów z najkorzystniejszą ofertą kursową. Wygrana Chorwacji 21 czerwca w meczu z Argentyną mogłaby zaowocować wypłaceniem nawet 4-krotności wniesionego zakładu. Oczywiście taki zakład można połączyć np. z typem na to, czy Lionel Messi strzeli bramkę, ile będzie to goli lub czy będą to gole z rzutów wolnych, karnych a może bezpośredniej gry.

Autor: DG

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *