16.09 Serie A – Udinese vs Torino – w ofercie Fortuny zakładów bukmacherskich

 

W Serie co tydzień kilka ciekawych bukmachersko spotkań. Dzisiaj również takie dla was przygotowaliśmy. Zapraszamy na mecz Udinese – Torino – fortuna zakłady bukmacherskie

Lubiących ryzyko oraz dobre stawki i wysokie wygrane zapraszamy na mecz Udinese – Torino. To mecz obu sąsiadów w tabeli (odpowiednio miejsce dziesiąte oraz jedenaste) którzy mają nawet taki sam bilans – po jednym zwycięstwie, remisie oraz porażce. Przedsezonowe prognozy wskazywały, że będą to ekipy o bardzo podobnym potencjale. Póki co sprawdzają się one idealnie. A jak wyglądają przewidywania na ten konkretny mecz? Legalni bukmacherzy uważają, że szanse są wyrównane. Odzwierciedla się to również w kursach. Te są naprawdę bardzo wysokie bowiem każdy legalny bukmacher zapłaci 2.50 albo i nawet więcej za wygraną czy to Udinese, czy Torino. Ze względu jednak na atut własnego boiska, sądzimy że nieco wyraźniejszym faworytem będzie jednak ekipa gospodarzy.

Fortuna zakłady bukmacherskie – włoska Serie A oraz mecz Udinese – Torino

Fortuna zakłady bukmacherskie to zdecydowanie najlepszy wybór na weekend dla każdego, kto chce postawić swoje pieniądze na włoską Serie A. Jeśli jesteś więc fanem włoskiem piłki, albo po prostu marzysz o wysokiej wygranej, to czym prędzej zarejestruj się na stronie internetowej Fortuny i obstaw mecz Udinese – Torino.

Autor: PK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *