10.07 World Cup – Francja vs Belgia – w ofercie Fortuny zakładów bukmacherskich

Rozpoczynamy walkę o medale! W pierwszym półfinale rosyjskiego mundialu Francja zmierzy się z Belgią – fortuna zakłady bukmacherskie

Główny faworyt do zdobycia tytułu mistrza świata – Francja podejmie dziś reprezentację Belgii. Dla znakomitego, złotego pokolenia Czerwonych Diabłów będzie to ostatnia szansa aby na stałe zapisać się w kartach historii. Po wyeliminowaniu Brazylii w całym kraju uwierzono, że puchar może wrócić do Brukseli. Jednakże przed Edenem Hazardem i spółką bodaj najtrudniejszy mecz w całym turnieju, nawet jeśli włączymy w to finał. Francja gra znakomicie. Bez problemu wyszła z grupy, a potem odprawiła Portugalię i Urugwaj. Trzeba dodać, że zrobiła to w pięknym stylu. Dlatego też obstawiamy, mimo całej sympatii do pełnej gwiazd kadry Belgii, że to właśnie Trójkolorowi sięgną po tak od dawna upragniony puchar mistrzów świata.

Fortuna zakłady bukmacherskie – zarejestruj się i obstaw mecz Francja – Belgia!

Fortuna zakłady bukmacherskie zachęcają do typowania ostatnich spotkań Mistrzostw Świata w Rosji. Wszak starcie Francja – Belgia to jeden z czterech ostatnich meczów jakie przyjdzie nam zobaczyć tego lata. Fortuna zakłady bukmacherskie mają specjalną ofertę na końcówkę Mundialu. Zarejestruj się u tego legalnego bukmachera internetowego, odbierz bonus i ciesz się bukmacherskimi emocjami!

Autor: PK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *